آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender

نحوه نصب و فعالسازی آنتی ویروس Bitdefender 2015 ، ابتدا از لینک زیر فایل نصب آنتی ویروس ، اینترنت سکیوریتی و یا توتال سکیوریتی بیت دیفندر را دانلود کنید.

 برای دانلود اینجا کلیک کنید
پس از دانلود فایل نصب را اجرا کنید. اولین پیغامی که مواجه می شوید پیغام زیر است. در این پیغام پیشنهاد داده می شود که در صورت تمایل اجازه دهید تا آخرین ورژن آنتی ویروس دانلود شود. پیشنهاد می شود بر روی Yes کلیک کنید.

Bitdefender 2015
در صورتی که پذیرفته باشید تا آخرین فایل های نصب دانلود شوند منتظر بمانید تا دانلود فایل ها به اتمام برسد.

Bitdefender 2015
بر روی Install کلیک کنید.

Bitdefender 2015
منتظر بمانید تا پروسه نصب به اتمام برسد.

Bitdefender 2015
در این مرحله پروسه نصب با موفقیت به اتمام رسیده است. بر روی Get Started کلیک کند.Bitdefender 2015
در صورتی که تمایل دارید آنتی ویروس را به صورت آزمایشی 30 روزه نصب کنید همانند تصویر زیر در حالی که گزینه I don’t have a key, I want to try the product for free فعال است بر روی Next کلیک کنید.

Bitdefender 2015

در صورتی که تمایل دارید آنتی ویروس را به صورت کامل رجیستر کنید پس از دریافت لایسنس قانونی از لینک های زیر، لایسنس را در این قسمت وارد کنید و سپس بر روی Next کلیک کنید.

بیت دیفندر امکانی دارد که در آن می توانید یک پروفایل بسازید تا زمانی که آن را فعال می کنید هیچ پیغام و هشداری چه از سوی آنتی ویروس چه از سوی سایر برنامه ها نمایش داده نشود تا بتوانید به طور کامل بر روی کار، و یا تفریح خود تمرکز کنید. در صورت تمایل این گزینه را فعال کنید و بر روی Next کلیک کنید.

Bitdefender 2015
در این قسمت لازم است در اکانت بیت دیفندر خود لاگین کنید. در صورتی که اکانت بیت دیفندر ندارید در سمت چپ بر روی Create a new account کلیک کنید. همچنین امکان لاگین با استفاده از اکانت فیس بوک، گوگل و یا مایکروسافت را نیز دارید.

Bitdefender 2015

در صورتی که اکانت بیت دیفندر نداشتید و بر روی Create a new account کلیک کردید به مرحله بعد وارد می شوید جهت ساخت اکانت. در این قسمت اطلاعات خود را با دقت وارد کنید و بر روی Create کلیک کنید.

Bitdefender 2015

امکان Wallet بیت دیفندر در واقع یک امکان مدیریت پسورد است. به شکلی که شما یک پسورد اصلی انتخاب می کنید سپس هنگام ورود به هر سایت نام کاربری و پسورد شما ذخیره می شود و در مراجعات بعدی فقط کافی است شما پسورد اصلی را وارد کنید. سپس هنگام ورود به هر سایت که قبلا رفته اید نام کاربری و رمز عبور به صورت خودکار پر می شود. در صورت تمایل به فعال کردن این ویژگی بر روی Start Fresh کلیک کنید.

Bitdefender 2015

یک پسورد مادر انتخاب کنید و آن را به خاطر بسپارید.

Bitdefender 2015
لازم است که پلاگین مخصوص به هر مرورگر بر روی آن نصب شود. در اینجا مرورگر اینترنت اکسپلورر نصب بوده و فقط بر روی آن نصب شده است. بر روی Finish کلیک کنید.

Bitdefender 2015
در این مرحله آنتی ویروس نصب شده است. در صورتی که لایسنس معتبر وارد کرده باشید در پایین سمت چپ می بایست تعداد روزهای باقیمانده ذکر شده باشد. ما در اینجا از لایسنس 6 ماهه (180 روزه) استفاده کردیم.

Bitdefender 2015

شماره : tms66-0058

QR Code صفحـه

tms66-0058

بـرای مشاهـد بهـتر و سریـع تر از گوشـی یا تبلـت هوشمنـد خود

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 12 =