یکبار در گوگل ثبت نام کنید و بی نهایت ایمیل بگیرید

در سایتی ثبت نام کرده اید، برای ثبت نام نیاز به ثبت یک آدرس ایمیل دارید. اما برای ثبت نام مجدد نمی توانید ثبت نام کنید. برای استفاده مجدد از آن سرویس بایستی یک ایمیل جدید برای خود ثبت کنید. با این آموزش به راحتی می توانید چندین بار در سایت ثبت نام دوباره کنید.
 سایت ها و شبکه های اجتماعی بسیاری وجود دارند که فقط با یک ایمیل می توانید در آن سایت ها ثبت نام کنید و دیگر نمی توانید با آن ایمیل، در سایت ثبت نام کرد. برای ثبت نام مجدد مجبور هستید با یک ایمیل دیگر در سایت مورد نظر خود دوباره ثبت نام کنید. آیا برای شما پیش آمده است در یک سایت ثبت نام کنید ولی به خاطر ایمیل های مزاحمی که بعدها برای شما ارسال می شود از دادن ایمیل اصلی خود امتنا کنید. در چنین مواقعی چه چیزی برای رهای از این معضل به ذهن شما می رسد؟ باید یک ایمیل دیگر برای خود بسازید؟ یا اینکه مجبورید از همین ایمیل خود استفاده می کنید. طبق وعده ای که به کاربران داده ایم امروز ترفندی را آموزش می دهیم که نیازی به ساختن ایمیل جدیدی ندارید.

tms66-043

فرض کنید آدرس ایمیل شما در جی میل، tms66@gmail.com باشد. این آدرس ، آدرس اصلی ایمیل شما خواهد بود. اما آدرس tms.66@gmail.com نیز آدرس فرعی ایمیل شماست و همچنین t.ms.66@gmail.com خواهد بود. همان طور که در این آموزش گفته شد بین حرف(.) قرار داده شده است که نقطه باعث عوض شدن آدرس ایمیل اصلی نخواهد شد. بدین شکل که اگر فردی آدرس ایمیل شما را با نقطه هایی در میان آن نیز وارد کند ایمیل ارسالی به دست شما می رسد. دقت کنید همان طور که ذکر شد به وسیله این کار می توانید در سایت های مختلف با همان ایمیل خود و کپی های آن عضو شوید، با این اطمینان که ایمیل های ارسالی توسط آن سایت به شما می رسد. به وسیله این روش شما نمی توانید توسط آدرس ایمیل های خود مستقیمأ در جی میل Login کنید. بلکه این کار تنها توسط آدرس اصلی ثبت شده به عنوان جی میل شما امکان پذیر است. پس با خیال راحت در سایت های مختلف با ایمیل جعلی خود ثبت نام کنید و از سرویس های آن سایت ها استفاده کنید.

شماره : tms66-059

QR Code صفحـه

tms66-059

بـرای مشاهـد بهـتر و سریـع تر از گوشـی یا تبلـت هوشمنـد خود

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =