حذف دوستان در شبکه لینکداین

شاید شبکه‌ اجتماعی لینکداین (LinkedIn) برای بسیاری از کاربران غریبه باشد. این شبکه به گستردگی فیسبوک نیست، زیرا معمولا متخصصان هر حوزه به واسطه‌ انجام امور شغلی و کسب و کار خود در آن عضو شده و بیشتر روابط و پیوندهای دوستی در آن نیز بر پایه ارتباطات شغلی و حرفه‌ای است. با وجود این، کاربران زیادی از سراسر دنیا و ایران در این شبکه بزرگ متخصصان عضو هستند و به تبادل اطلاعات با یکدیگر می‌پردازند.

یکی از امکاناتی که هر شبکه اجتماعی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، برقراری ارتباط با دیگر اعضاست. لینکداین نیز از این قاعده مستثنا نبوده و ممکن است شما در طول سالیان عضویت خود در آن، کاربران زیادی را به فهرست دوستان خود اضافه کرده باشید. ممکن است برخی از این کاربران را نشناسید و برخی دیگر نیز جزو همکاران سابق یا اعضای تیم پروژه‌ای باشند که قبلا با آنها کار می‌کرده‌اید. به هر حال دلایل بسیاری وجود دارد که بخواهید برخی اعضای موجود در فهرست دوستان خود را حذف کنید و متاسفانه انجام این کار در شبکه لینکداین کمی گیج‌کننده است.

اگر شما هم عضو این شبکه اجتماعی هستید و می‌خواهید فهرست دوستان خود را مرتب کنید، می‌توانید از روش زیر کمک بگیرید:

1 ـ به محیط کاربری خود در شبکه لینکداین وارد شده و گزینه‌ Connections را انتخاب کنید. توجه داشته باشید این گزینه‌ یک منو را نیز به نمایش در می‌آورد، اما برای اجرای این عملیات ‌باید حتما روی گزینه‌ Connections کلیک کنید.

2 ـ در این صفحه فهرستی از دوستان شما به نمایش درمی‌آید. در زیر اطلاعات هریک از اعضا، گزینه‌ای با عنوان More به چشم می‌خورد و در کنار این گزینه نیز علامت پیکان کوچکی قابل مشاهده است. روی این علامت پیکان کلیک کرده و از منوی به‌نمایش درآمده Remove from Contacts را انتخاب کنید.

3 ـ پنجره‌ هشدار حذف مخاطب از فهرست دوستان را با کلیک روی Remove تائید کنید.

شماره : tms66-004

 

QR Code صفحـه

tms66-004

بـرای مشاهـد بهـتر و سریـع تر از گوشـی یا تبلـت هوشمنـد خود

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =